Půjčte si jednoduše na podzim

pujcky pro lidi v registru Kroměříž

Chci si půjčit

Naposledy požádal o půjčku: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 23:55 požádalo4000 Kč.

Máte zájem o online půjčku i vy?

Vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni poskytovatelem

Chci si půjčit
1

Zadejte údaje do formuláře

Online žádost je nezávazná a umožní Vám získat více informací o půjčce.

2

Budete kontaktováni poskytovatelem

Rozhovor s obchodním zástupcem poskytovatele Vám objasní a vysvětlí všechny podmínky.

3

Hotovo!

Po podpisu smlouvy budete mít peníze brzy k dispozici.

Dnes požádalo již 0 klientů
Neváhejte a vyzkoušejte to i vy!

Mohu získat půjčku, i když mám záznam v úvěrovém registru?

Záznam v úvěrovém registru může vzniknout i tehdy, pokud jste se o pár dní zpozdili s platbou nebo zapomněli na zaplacení některých účtů. Proto je každá žádost posuzována individuálně a šanci na získání půjčky mají i klienti se záznamem v registru.

Musím mít ručitele?

Každá žádost je posuzována individuálně. V některých případech k získání online půjčky nepotřebujete ručitele a ani založení nemovitosti.

K čemuž se zavazuji vyplněním online formuláře?

Vyplněním online formuláře se k ničemu nezavazujete. Díky zadaným údajům se s Vámi bude moci spojit obchodní zástupce poskytovatele, aby Vám vysvětlil celý proces a podmínky. Odpoví Vám na všechny otázky, které Vás zajímají.

S půjčkou EverydayPlus si můžete půjčit 100 Kč až 50 000 Kč.

 • Většina výrobců poskytuje záruku na baterie 5–10 let, ale reálná životnost některých typů by měla dosáhnout i 15 let.
 • Dluhy po splatnosti se mohou během týdnů či měsíců výrazně zvýšit až na částku, kterou nebudete schopni sami zaplatit.
 • Proto je nutností sjednat si úrazové pojištění.
 • Na ty se totiž ještě nevztahuje nový zákon o spotřebitelských úvěrech.
 • Jakmile ale máte v době krachu banky nebo kampeličky na účtu tzv.

Běžný účet v cizí měně Air Bank využijí také lidé pracující v zahraničí, kteří si mohou ukládat peníze v Eurech nebo dolarech.

Ano, jejich funkce je stejná jako u kurzového sázení, které je typické především pro různé sportovní události.

Skutečnost ale pak již není dále aktivně ověrována ze strany poskytovatele.

Přepočet metrů krychlových na kilowatthodiny není jednoznačný, protože záleží na tlaku, teplotě a kvalitě zemního plynu. Přibližně odpovídá 1 m3 asi 10,55 kWh plynu.


září 2020, kdy byla poslední možnost využít moratorium, banky nadále poskytují odklady a další úlevy.

Můžete si v našem srovnávači v horní liště vybrat přímo filtr “bez registru”, případně existuje kategorie půjčky bez registru, u kterých máte jistotu, že poskytovatel půjčky nebude při posuzování žádosti nahlížet do registrů.

Pořád nejste přesvědčení, že je Ferratum Credit lepším řešením než půjčka od soukromé osoby? Přečtěte si dobré zkušenosti spokojených zákazníků a vsaďte raději na spolehlivého věřitele.

Snažte se ledničku otevírat co nejméně, vkládejte do ní zchladlé pokrmy a odmrazte ji tehdy, jakmile je námraza vyšší než 3 mm. Vysoká vrstva ledu zvyšuje spotřebu elektřiny až o 75 procent.


Creamfinance Czech, s.r.o. Argentinská 286/38 Holešovice, 170 00 Praha 7 Tel.: +420 222 200 523 E-mail: info@crediton.cz

 • Půjčky samy o sobě příliš v oblibě nejsou, ale s půjčkami od lidí pro lidí se roztrhl pytel.
 • Záleží totiž na tom, kde o půjčku žádáte a kdy.
 • Takzvané chytré žárovky jsou prostřednictvím bezdrátového internetu (Wi-Fi) nebo kabelové elektroinstalace napojené na další technologie: spotřebiče, senzory, ovladače.
 • Díky tomu, že jde o prosté poskytnutí financí, není potřeba půjčku vázat na účel.
 • Krátkodobé půjčky bez registru jsou vhodné zejména pro osoby, jež mají záznam v registru dlužníků a banka by jim tak žádnou půjčku neposkytla.

Nutnou podmínkou jsou pravidelné příjmy.

Každý větší e-shop v Česku dnes nabízí nákup na splátky.

Více než polovina českých domácností vlastní sporák, lednici nebo třeba pračku starší pěti let.

A přitom tomu jde předcházet právě tím, že si každý pojištěný člověk, který platí sociální pojištění, bude občas svou evidenci hlídat.

Rostoucí úrokové sazby nicméně stále ani nepokrývají inflaci, a tak pokud uvažujete o reálném zhodnocení svých peněz, musíte se poohlédnout jinde.

©   CoolPujcky.cz - Často kladené otázky Air Bank hypotéka Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2021

Rekordmanem je u Apollo Games hráč, jemuž se povedlo v průběhu prosince trefit jackpot celkem 6x.

Některé nebankovní společnosti sice nenahlížejí do registru dlužníků (což je typické pro půjčky bez registru), ale do Centrální evidence exekucí nahlížejí v podstatě všechny.

Pro klienty, kteří se ocitnou ať už v bankovním registru nebo v registru jako je například SOLUS je nejvhodnějším řešením typ půjčky, při které se nebere výpis z rejstříku na vědomí.Jestli k takové situaci dojde, co nejdříve kontaktujte banku a hledejte společné řešení.

Platba za jistič je závislá na velikosti vašeho jističe.

Získat přitom můžete částku od 10 000 do 150 000 korun se splatností do čtyř let, což by mělo stačit třeba na vybavení domácnosti.

Kromě půjčky bez dokladování příjmu jsou velmi oblíbené i půjčky bez registru, které pro změnu využijí všichni, kteří mají záznam v registru dlužníků.

 V našem porovnání neúčelových půjček na cokoliv se Air bank půjčka umístila díky poměrně výhodnému úroku na 6. místě z 26 celkových produktů dalších českých bank a nebankovních společností.

Hypotékou můžete financovat rekreační chalupu nebo domek, nikoliv chatu. Zda se jedná o chatu či chalupu zjistíte např. z kolaudačního rozhodnutí nebo Vám poradí odhadce. Parametry definuje také stavební zákon.

Společně s Litvou a Běloruskem tvoří pobaltskou trojici.

Když se vybírají půjčky pro dlužníky, můžete si zjistit, v jakém konkrétním registru jste zapsáni a v jakém ne.

Pro zapomnětlivé klienty a pro ty, kteří mají rádi přehled, přichystala ZUNO banka aplikaci, kde budete mít všechny informace o kreditce na jednom místě.


Jsou také pružnější – dokážou řešit neočekávatelné situace, ke kterým může v průběhu splácení dojít.

Veškerá práva subjektu osobních údajů mohou být uplatněna na telefonním čísle 800 660 666 nebo na e-mailové adrese zakaznicky.servis@provident.cz.

Navíc mají mnoho užitečných funkcí, například No Frost, ventilační systém Multiflow, aktivní ionizátor, filtr proti zápachu, alarm otevření dveří a připojení na vodu nebo IceMaker.

Jestli z také z Revolut účtu, jen se na platformě propojíte a on zadá platbu směrem k vašemu kontaktu.

Většina z nich totiž v současné době funguje pouze během omezené úřední doby. Mnohé provozy jsou také zavřeny.

Jiné dovolené je ale lepší dopředu naplánovat, zvláště ty, kde je potřeba očkování.

Soukromá půjčka může být i bezúročná - jediným dodatečným nákladem může být daň z příjmu zaplacená daňovému úřadu.

Pokud nechcete platit vysoké částky, musíte si vše nechat načíst dopředu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o systém, který vyhodnocuje žádosti a doporučuje nejvýhodnějšího poskytovatele není předem jasné, jaká půjčka bude doporučena právě vám.Na každém z těchto typicky irsky zelených automatů dostanete 10 free spinů zdarma.

Poznámka: Rychlé půjčky pro živnostníky jsou i pro klienty se záznamem v bankovním a nebankovním registru.Podivný případ se přihodil již loni v létě (přesně 28. července 2015) při živém televizním losování hry Loto, kterou provozuje srbská státní loterijní společnost Državna lutrija Srbije.


Také smluvní dokumentace je nadprůměrně rozsáhlá.“.

23.1.2019 - Co je centrální registr řidičů ◾ Co vše eviduje ◾ Jak požádám o výpis bodů?V čem se hry podobají a liší.

Některé nebankovní společnosti sice nenahlížejí do registru dlužníků (což je typické pro půjčky bez registru), ale do Insolvenčního rejstříku nahlížejí v podstatě všechny.

Nezanedbatelnou roli ve sběru použitých baterií hrají také mateřské a základní školy.

Zjišťování informací může být prací na plný úvazek, na druhé straně je pro mnohé současně koníčkem.

V jednu dobu jich bylo dokonce na několik desítek, ze kterých mohl klient vybírat podle svých preferencí.U mikropůjček musíte mít vlastní bankovní účet, což je potřeba ověřit zasláním ověřovacího poplatku ve výši 1 kč, případně potvrzením rámcové smlouvy pomocí speciální sms zaslané na váš telefon.

Lombardní sazba, za kterou si banky berou u ČNB peníze, které pak použijí například pro hypotéku nebo jiný spotřebitelský úvěr, dělá v současnosti jedno procento.Společnost Home Credit interně prošetřila podezření vznesená zpravodajským portálem Aktuálně.cz v článku ze dne 10.

Stojí obvykle do 1 000 Kč a upozorní vás na všechny závady a nedostatky, které je třeba odstranit, abyste poté při předávce nezaplatili opravdu nic navíc.

Půjčky jsou v tomto případě poskytovány jen u nebankovních společností v rámci půjčky bez registru, která by pro vás mohla být řešením ve chvíli, kdy si půjčit skutečně potřebujete.

Pokud si nejste jisti, můžete použít k vyhledání půjčky srovnávače půjček, které spolupracují pouze s ověřenými společnostmi.

Český automobilový průmysl také silně ovlivňuje dění v Německu, kde se stále více orientují na elektromobily.

Pokud potřebujete zaplatit v restauraci a blíží se konec pracovní doby nebo vám málem ujel vlak, nezoufejte.

Zastavit se můžete i na Okresním soudu v místě svého trvalého bydliště. Požádejte o výpis všech občanskoprávních řízení vedených na vaši osobu. Případné věřitele pak kontaktujte a dluh s nimi vyřiďte na přímo.

Zjistěte na internetu, jaká restaurace a kantýny jsou poblíž k Vašemu ubytování, prostudujte menu online.

Unikátem oproti standardní pojistce je ale i to, že se vztahuje i na samotné dítě a na jeho nutné ošetření.

V hrubé mzdě jsou započítány všechny složky: základní mzda, nejrůznější příplatky, odměny i náhrady pro zaměstnance za daný měsíc.Můžeme si také všimnout, že se četnosti a pravděpodobnosti součtů zrcadlí, například 6-36, 7-35, 8-34 atd.

Zda tak učiníte najednou nebo pravidelně v menších částkách, záleží jen na Vás.Půjčka od soukromé osoby má na první pohled řadu výhod. Najdou se ovšem i nevýhody. Pečlivě je zvažte a zhodnoťte, zda vám za to stojí.


Některé patří i do kategorie dědičných.

Investiční úvěry patří k největším podnikatelským úvěrům a doba splatnosti se pohybuje obvykle od jednoho roku do deseti let.Možnost vyzkoušet si hru na automatech zdarma by jistě uvítalo mnoho z vás.

určitě si nelze stěžovat Finančnímu arbitrovi nebo ČNB stylem "sestra má problémy, možná přijde o byt, chtěl bych být jejím spoluručitelem za hypotéku, ale banka toto odmítá".

Mise se týkají hraní na automatech, ale v budoucnu by se měly dočkat sekce kurzového sázení a také loterií.Máte osobní zkušenost s nebankovní půjčkou Půjčka24? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce.

Jak se dařilo hráčům v Tipsport Vegas minulý týden? Jaké nejvyšší výhry padly a na jakých automatech se hráčům nejvíc dařilo?

Úvěr si zařídíte z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu.Neustále se snažíme vylepšovat BezvaMoney.cz a přinášet vám službu, která vám pomůže učinit správné finanční rozhodnutí.


Jedna obecná věta říká, že pojišťovny nejčastěji nabízejí své produkty těm, kteří je zase až tak moc nepotřebují.

Půjčka pro dlužníky Půjčka po insolvenci Půjčka bez registru Solus Půjčky se záznamem v registru Registr dlužníků Konsolidace půjček

Vybrat dokonalou půjčku, doslova na míru vašim potřebám nikdy nebylo snadnější.

Pro klienta je často snazší zaplatit nákup v kamenné prodejně nebo na e-shopu kartou.


Výše škody bývá nepatrná, ale u pojišťovny si uděláte vroubek a za pojištění zaplatíte více.

V našem srovnávači si navíc můžete nechat vyfiltrovat třeba jen půjčky pro cizince bez registru, nebo bez doložení příjmu, případně půjčky pro cizince zdarma (první zdarma).

Výše zmíněný odkaz se vám otevře do nového okna, návod vám tedy neuteče.

Neznamená to však, že byste si ji nemohli vyčíslit nebo její vyčíslení požadovat po poskytovateli úvěru.


Podle nejnovějších statistik se nejvíce zadlužují právě mladé ženy ve věku od 25 do 34 let, jejich průměrný dluh pak činí 25 000 Kč.

V případě, že má žena na MD možnost doložit příjem nebo má k dispozici ručitele, pak může své štěstí zkusit i v bance.Nebojte se, uděláme Vše proto, abychom to zvládli rychleji.

Obvykle to trvá a stojí dost trpělivosti, také mi nevyhovuje časté telefonování s nabídkami o které nestojím.

Bez toho, aby je informovala, že budou něco splácet.

Půjčky od lidí jsou pouze novým trendem v úvěrovém světě, který využívá moderních technologií ke zprostředkování půjček pro lidi od lidí.

Půjčka ihned na účet je nejjednodušším způsobem, jak získat peníze, aniž byste museli někam chodit.


Pokud peníze během bezúročného období splatit nestihnete, budou vám účtovány úroky, které jsou podstatně vyšší než u standardní bankovní půjčky.

Jestli už frčíte na placení mobilem přes aplikaci My Air, budete v tom moci ještě nějaký čas pokračovat.

Pro spoustu z vás je Šanon už skoro rok výborným pomocníkem pro archivaci účtenek z obchodů, dalším velmi usnadňuje placení faktur.

Pokud se nacházíte v oblíbené destinaci Cancún, vydejte se na půldenní výlet loďkou na nedaleký Isla Mujeres (ostrov žen), který nabízí ideální podmínky pro sladké nicnedělání a lenošení nebo potápění k nedalekým korálovým útesům.

Jak se prosím v této situaci chovat? Podaná insolvence zatím není - právník vyhotovuje.

Pro začátek je dobré trvat na tom, že stávající pojistnou smlouvu, která byla uzavřena při podpisu hypoteční smlouvy, chcete aktualizovat – nikoli zrušit a poté vystavit novou.

Nezapomeňte vždy uvést svoje kontakty pro případnou další komunikaci – jméno a příjmení, adresa bydliště, telefon, e-mailová adresa.

Naše produkty také často hledáte pod frázemi nebankovní půjčka, rychlá půjčka, půjčka ihned nebo úvěr.

Minimální výše bonusu je stanovena na 100 Kč, vy tedy musíte vložit alespoň 200 Kč, abyste mohli hrát o tuto částku.


Najdete je v aplikaci My Air a můžete díky nim při svých nákupech u vybraných partnerů ušetřit.

Kvůli současné vysoké inflaci se tento problém týká čím dál většího množství smluv.Kromě toho se aktuální opatření netýká ani protokolů o evidenční kontrole či pro prodloužení platnosti osvědčení o technické způsobilosti a třicetidenní lhůty k provedení opakované technické prohlídky.

Sázkaři jsou svého štěstí strůjci.

Zejména možnost získat 500,- bez nutnosti vložit na svůj herní účet byť jedinou korunu zní velmi lákavě.

A když je o něm řeč, podívejme se i na možnost poslední.

Na druhou stranu tyto půjčky nejsou vhodné pro osoby v registru dlužníků, nejdou vyplácet v hotovosti a v případě registrace na úřadu práce máte smůlu, i když budete mít nějakou brigádu.

Můžete si ji snadno nalepit na jakýkoliv vhodný předmět běžné denní potřeby (například mobilní telefon).

Půjčky pro nezaměstnanéPůjčky pro podnikatele, živnostníky a OSVČPůjčky pro dlužníkyPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky bez registruNebankovní půjčky

Za uplynulý rok jste nám řekli, zatelefonovali nebo napsali neuvěřitelnou spoustu zajímavých podnětů i hezkých slov.

To je železobetonová obálka o tloušťce 1,2 metrů, která obklopuje reaktor a zabraňuje úniku radioaktivních látek.

Po skončení turnaje vyhodnotí Fortuna výsledky a stovce nejlepších hráčů zašle odměnu v podobě nabídky na využití bonusu.


Mohu se vyhnout určování bonity?

 • Pokud na některé účty posíláte platby častěji, budete si je moct nově nastavit jako takzvané známé účty.
 • Půjčky od lidí pro lidi jsou v současnosti velkým módním hitem.
 • A všechno nás to nesmírně motivuje k tomu, abychom se snažili dál.
 • To znamená, že pokud splácíte své půjčky a jiné finanční produkty řádně a včas, je to naopak velké plus.
 • Pojištěná půjčka má průměrné hodnocení půjčky: 4 z 5 možných. Celkem pak hodnotilo servis společnosti PROFI CREDIT Czech a.s. přesně 31752 zákazníků.

Klienti tak jednoduše pomocí odkazu, který najdou ve své mobilní aplikaci v sekci Odměny, nakupují na e-shopech a využívají tak nabídku získání cashbacků.

Je to poměrně drahé řešení, ale při výrobě většího množství energie představuje ideální způsob, jak větší množství elektřiny využít.Naučí se zacházet s penězi tak, jak to bude v životě potřebovat.


S Refinanso.cz od MONETA Money Bank můžete dokonce refinancovat svou stávající hypotéku úplně online, aniž byste museli na pobočku.

Na portálu OKfin.cz naleznete nejen informace o půjčce Zaplo na splátky, přečíst si rovněž můžete zkušenosti a recenze ostatních návštěvníků, prohlédnout si podrobnou tabulku splácení a spočítat výši splátek.Na podobném principu, i když s jiným počtem tipovaných a losovaných čísel, jsou založeny loterie Trojka a Fortuna 3/21. Vsadit si lze dvakrát denně, losování probíhá v 15.00 a 19.00 hod.

Díky tomu je cestovní pojištění Evropská pojišťovna produktem, který by neměl podceňovat nikdo, kdo vyráží na hranice.

 • Ani se nevyžaduje výpis z bankovního účtu a trvalý obrat.
 • Pokud ale v evidenci jste, musíte z důvodu solidarity a spravedlnosti akceptovat omezení výše přivýdělku.
 • Co je služba Paysafecard - Anonymní platby - VýhodyJak vložit a jak vybrat - Zůstatky - Prodejny
 • Nakonec by pak mohla celá tíže úvěru spadnout na vás a to rozhodně není nic příjemného.
 • Ani v tomto případě se nemusíte obávat pravdivosti takového tvrzení.

Máte osobní zkušenost s bankovní půjčkou Moneta Money? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce.

Posláním asociace je poskytnout všem klientům nebankovních společností registrovaných pod touto organizací, aby si mohli půjčit bezpečnou formou a bez rizika.pro případy, kdy dojde ke ztrátě zaměstnání, k dočasné pracovní neschopnosti, k úplné ztrátě samostatnosti nebo k úmrtí.


Spusťte aplikaci Google Pay, přejděte na záložku Platby a stiskněte tlačítko + Platební metoda. Zadejte údaje o své kartě, potvrďte podmínky a dokončete ověření zaslaným SMS kódem.

Na své si tak přijdou i milovníci vodních sportů, a především pak rodiny s dětmi.

Banky jsou v tomhle ohledu naopak velmi zodpovědné a přístupné dialogu a vyřešení problému ve prospěch obou stran. Jak je z grafu patrné, rozdíly mezi nejlepšími a nejdražšími poskytovateli jsou značné.

Nejjednodušším řešením je nastavení inkasa na pravidelné platby.

©   CoolPujcky.cz - Oddlužení Rychle Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022

Sloučení půjček Česká spořitelna vám tento klid zajistí. Můžete si převést stávající půjčky do jedné a využít podmínek té nejlepší a nejvýhodnější půjčky.

Zatímco banky žádný speciální produkt v podobě půjčky pro invalidní důchodce nebo starobní půjčky pro důchodce nemají, v případě některých nebankovních poskytovatelů je tomu naopak.

Používám kartu k platbám na internetu a někdy i přes PayPal, nicméně posledních pár dní ne a rozhodně ne dnes v noci.

Naštěstí existuje tzv.Když už Češi přemýšlejí o odchodu ke konkurenci, často je zláká výhodnější cenová nabídka.

Všeobecně je známo, že svéprávnosti nabýváme automaticky zletilostí, tedy dosažením 18 let věku.Dle splátkového kalendáře je většina splátek splatná ke stejnému dni v měsíci, proto je nejjistější nastavit si trvalý příkaz k úhradě, kdy se z běžného bankovního účtu platba pravidelně každý měsíc strhne.
A co se týče způsobu dopravy - víme, že auto nebo letadlo je vždy první volbou, ale kdy jste naposledy cestovali po Evropě vlakem?.

 • Na konsolidaci dluhů mají nárok i lidé bez většího majetku – vlastní nemovitosti nebo žadatelé s negativními záznamy v úvěrové historii.
 • I lidé se záznamem v registru dlužníků mají u takové částky šanci, protože existují poskytovatelé, kteří půjčky bez registru nabízí.
 • Specifikem je to, že zatímco u konkurence si každý vybírá jenom dobu splácení, Home Credit půjčky jsou založené na tom, že si žadatelé sami určí maximální výši splátky, ze které je následně dopočtena doba splácení.
 • Určitě vás napadne několik možností, zainvestovat do firmy vlastní úspory, najít si investora či obchodního partnera, prodat podíl ve firmě, nebo se upsat bance s obrovskou půjčkou.
 • 21. 1. 2015. Polská vězeňská služba chystá neobvyklou loterii. Zájemci si mohou dobrovolně podat přihlášku a vylosovaný „šťastlivec“ si bude moci vyzkoušet jeden den ve vězení. Přihlásili byste se?Síly nejsilnějších šachových programů je dosaženo kombinací sofistikovaných vyhledávacích technik, výpočetní síly i vyhodnocovacími funkcemi, které ladili šachoví experti a programátoři po dekády.

Půjčka online se schvaluje téměř okamžitě a ve většině případů je připsána klientovi ještě v den podání jeho žádosti nebo hned následující den.

Splácejí je po nižších splátkách, aby to nezatížilo jejich rozpočet.

Nový rozkvět města nastal ke konci 18.Tehdy se v Detroitu sešel Louise Chevrolet a William Durant, jenž založili společnou firmu.

Půjčky bez nahlížení do registru se dnes těší velmi velké oblibě. Jsou vhodné pro lidi, kteří získali záznam v registru dlužníků.

Do tohoto fondu můžete každý měsíc automaticky převést určitou částku ze svého rozpočtu a zbavit se tak obav z nepřipravenosti na nečekané situace.

Vůbec největší zájem jste projevili o úročený běžný účet, který jsme začali od dubna úročit stejně jako spořicí.

Možná právě díky této celosvětové pandemii začalo docházet k zastropování úroků, což je rozhodně pozitivní přínos.

Tuto slevu lze uplatit podobně jako řadu dalších každý jednotlivý měsíc, přičemž její výše činí 2 070 korun. Mimo to je ale možné daň ponížit ještě o:

Půjčka pro lidi v exekuci je pro banku (stejně jako pro případné další poskytovatele půjčkových produktů) totiž velice riskantní a v současné chvíli tak v Česku neexistuje banka, která by půjčky na vyplacení exekuce poskytovala.

Online způsob založení běžného účtu (od žádosti až po úplné dokončení včetně podpisu smlouvy zadáním vstupního hesla) tak za dané období využilo 143 tisíc nových klientů.

Název banky: Raiffeisenbank a.s. Sídlo: Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4 Kontaktní email: info@rb.cz Web: http://www.rb.cz/ Kód banky: 5500 SWIFT (BIC): RZBCCZPP